TracAccountManager 0.3 - en to cs translation catalogue (157 entries)

en: Invalid key type (%s) for StoreOrder
cs: Neplatný typ klíče (%s) pro StoreOrder

en: Accounts
cs: Účty

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Users
cs: Uživatelé

en: The password store
                                                       does not support
                                                       creating users.
cs: Úložiště hesel
                                                       nepodporuje
                                                       vytváření uživatelů.

en: The password store does
                                                   not support deleting users.
cs: Úložiště hesel
                                                   nepodporuje mazání uživatelů.

en: Username cannot be empty.
cs: Uživatelské jméno namůže být prázdné.

en: Password cannot be empty.
cs: Heslo nemůže být prázdné.

en: The passwords must match.
cs: Hesla se musí shodovat.

en: The password store
                                                          does not support
                                                          changing passwords.
cs: Úložiště hesel
                                                          nepodporuje
                                                          měnění hesel.

en: Locked until %(t_release)s
cs: Zamčeno do %(t_release)s

en: Account details
cs: Detaily účtu

en: Please choose account by username from list to proceed.
cs: Nejprve prosím určete účet zvolením uživatelského jména v seznamu.

en: Failed login attempts for user %(user)s deleted
cs: Neúspěšné pokusy o přihlášení uživatele %(user)s byly smazány

en: The authentication backend for user %s does not support
                    setting the password.
cs: Autentizační backend uživatele %s nepodporuje
                    nastavování hesla.

en: None of the IPasswordStore components listed in the
                    trac.ini supports setting the password
                    or creating users.
cs: Žádná komponenta IPasswordStore uvedená v souboru
                    trac.ini nepodporuje nastavování hesel
                    nebo vytváření uživatelů.

en: Default hash type of new/updated passwords
cs: Výchozí typ hashe pro nová/aktualizovaná hesla

en: Path relative to Trac environment or full host machine
                    path to password file
cs: Cesta relativní k prostředí Tracu nebo absolutní cesta
                    k souboru s hesly

en: The password file could not be read. Trac requires
                        read and write access to both the password file
                        and its parent directory.
cs: Soubor s hesly nelze přečíst. Trac vyžaduje
                        oprávnění číst a zapisovat jak do souboru s hesly,
                        tak do rodičovského adresáře.

en: The password file could not be updated. Trac requires
                        read and write access to both the password file
                        and its parent directory.
cs: Soubor s hesly nelze aktualizovat. Trac vyžaduje
                        oprávnění číst a zapisovat jak do souboru s hesly,
                        tak do rodičovského adresáře.

en: Realm to select relevant htdigest file entries
cs: Prostředí pro výběr relevantních záznamů htdigest

en: URL of the HTTP authentication service
cs: URL autentizační služby pro HTTP

en: The email and username do not match a known account.
cs: E-mailová adresa a uživatelské jméno neodpovídají žádnému existujícímu účtu.

en: Notification
cs: Upozornění

en: The "crypt" module is unavailable
                                        on this platform.
cs: Modul "crypt" není na této platformě k dispozici.

en: Path to the users file; leave blank to locate
                    the users file by reading svnserve.conf
cs: Cesta k souboru uživatelů; nevyplňujte, pokud ji chcete
                    načítat ze souboru svnserve.conf

en: Username %s is not allowed.
cs: Uživatelské jméno %s není povoleno.

en: Another account or group named %s already exists.
cs: Účet nebo skupina se jménem %s již existuje.

en: The username must not contain any of these characters:
cs: Uživatelské jméno nesmí obsahovat tyto znaky:

en: You must specify a valid email address.
cs: Musíte zadat platnou e-mailovou adresu.

en: The email address specified appears to be
                                  invalid. Please specify a valid email address.
cs: Zadaná e-mailová adresa je zřejmě neplatná
    Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.

en: The email address specified is already in
                                  use. Please specify a different one.
cs: Zadanou e-mailovou adresu již používá jiný účet
                                  Zadejte prosím jinou.

en: Account
cs: Účet

en: Forgot your password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Are you sure you want to delete your account?
cs: Chcete určitě smazat svůj účet?

en: Thank you for taking the time to update your password.
cs: Díky, že věnujete čas aktualizaci svého hesla.

en: You are required to change password because of a recent password change request.
cs: Na základě nedávné systémové výzvy je potřeba, abyste aktualizovali své heslo.

en: Please change your password now.
cs: Změňte si prosím své heslo.

en: Username is required
cs: Uživatelské jméno musí být zadáno

en: Email is required
cs: E-mailová adresa musí být zadána

en: Old Password cannot be empty.
cs: Původní heslo nemůže být prázdné.

en: Old Password is incorrect.
cs: Původní heslo je nesprávné.

en: Password successfully updated.
cs: Heslo bylo aktualizováno.

en: Password is incorrect.
cs: Heslo není správné.

en: Register
cs: Registrace

en: Registration has been finished successfully.
                         You may login as user %(user)s now.
cs: Registrace proběhla v pořádku.
                         Nyní se můžete přihlásit jako %(user)s.

note: TRANSLATOR: Intentionally obfuscated login error
en: Invalid username or password
cs: Nesprávné uživatelské jméno nebo heslo

en: Account locked, please try again after
                                %(release_time)s
cs: Účet je zamčen, zkuste to znovu za
                                %(release_time)s

en: Account locked
cs: Účet je zamčen

en: Login after %(attempts)s failed attempt | Login after %(attempts)s failed attempts
cs[0]: Přihlášení po %(attempts)s neúspěšném pokusu
cs[1]: Přihlášení po %(attempts)s neúspěšných pokusech
cs[2]: Přihlášení po %(attempts)s neúspěšných pokusech

note: TRANSLATOR: Your permissions have been limited until you ...
en: verify your email address
cs: potvrdit svou e-mailovou adresu

note: TRANSLATOR: ... verify your email address
en: Your permissions have been limited until you %(link)s.
cs: Vaše oprávnění jsou dočasně omezena. Musíte %(link)s.

note: TRANSLATOR: An email has been sent to %(email)s with a token to ... (the link label for following message)
en: verify your new email address
cs: potvrdit svou novou e-mailovou adresu

note: TRANSLATOR: ... verify your new email address
en: An email has been sent to %(email)s with a token to
                    %(link)s.
cs: Na %(email)s byl odeslán e-mail s návodem, jak můžete
                    %(link)s.

en: Please log in to finish email verification procedure.
cs: Prosím přihlaste se a dokončete potvrzení e-mailové adresy.

en: Your email is already verified.
cs: Vaše e-mailová adresa je již potvrzena.

en: A notification email has been resent to <%s>.
cs: Oznamovací e-mail byl znovu odeslán na <%s>.

en: Thank you for verifying your email address.
cs: Díky za potvrzení své e-mailové adresy.

en: Invalid verification token
cs: Neplatná potvrzovací adresa

en: Account Details
cs: Nastavení účtu

en: Review User Account Details
cs: Nastavte detaily svého účtu

en: for
cs: pro

en: Account Status
cs: Stav účtu

en: Credentials for this user are stored in AuthStore number
                  [1:%(order_num)s] (%(store)s).
cs: Ověřovací údaje o tomto uživateli jsou uloženy v AuthStore číslo
                  [1:%(order_num)s] (%(store)s).

en: Username matching is set [1:not case-sensitive].
cs: U uživatelských jmen se [1:nekontroluje velikost písmen].

en: Username matching is set to [1:case-sensitive].
cs: U uživatelských jmen se [1:kontroluje velikost písmen].

en: No store provides credentials for this user,
                  so the user currently can't be authenticated and
                  access to this [1:account is effectively blocked],
                  while account details may still be available.
cs: Ověřovací údaje o tomto uživateli nejsou v žádném úložišti,
                  proto nelze tohoto uživatele autentizovat a
                  přístup k tomuto účtu je [1:de facto zablokován].
                  Jiné detaily účtu mohou být stále k dispozici.

en: [1:]
                    This account has been locked until %(time)s[2:]
                    and even valid login attempts are rejected meanwhile.
cs: [1:]
                    Tento účet byl zamčen do %(time)s[2:]
                    a do té doby budou odmítnuty i korektní pokusy o přihlášení.

en: This account has been locked permanently.
cs: Tento účet byl natrvalo zamčen.

en: Release account lock
cs: Zrušit uzamčení účtu

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Lock condition has been met
                        %(count)s time by now. | Lock condition has been met
                        %(count)s times by now.
cs[0]: Podmínka uzamčení byla dosud splněna %(count)s-krát.
cs[1]: Podmínka uzamčení byla dosud splněna %(count)s-krát.
cs[2]: Podmínka uzamčení byla dosud splněna %(count)s-krát.

en: Therefore after another failed login attempt authentication
                      for this account would be retarded by %(time)s.
cs: Proto po dalším neúspěšném pokusu o autentizaci
                      k tomuto účtu bude zbrzděna o %(time)s.

en: Lock condition has not been met yet.
cs: Podmínka uzamčení zatím nebyla splněna.

en: No constraints are set for this account.
cs: Pro tento účet nejsou nastavena žádná omezení.

en: Verification
cs: Ověření

en: Current email address: <%(email)s>
cs: Aktuální e-mailová adresa: <%(email)s>

en: This address has been verified successfully.
cs: Tato adresa byla úspěšně ověřena.

en: Verification is pending
                      ([1:token: '%(token)s' ]).
cs: Čeká se na ověření
                      ([1:symbol: '%(token)s' ]).

en: This address has not been verified yet.
cs: Tato adresa zatím nebyla potvrzena.

en: No email address is registered for this account.
cs: Pro tento účet není registrována žádná e-mailová adresa.

en: Access History
cs: Historie přístupů

en: Last login: %(time)s
cs: Poslední přihlášení: %(time)s

en: The user has not logged in before.
cs: Uživatel se ještě nepřihlásil.

en: Total failed attempts: %(count)s
cs: Celkový počet neúspěšných pokusů: %(count)s

en: Table: Last failed login attempts log view
cs: Tabulka: přehled neúspěšných přihlášení

en: IP address
cs: IP adresa

en: Log time
cs: Čas zaznamenání

en: Delete login failure log
cs: Smazat záznam neúspěšných přihlášení

en: Delete Log
cs: Smazat záznam

en: There is currently no failed login attempt logged.
cs: Žádné záznamy o neúspěšných přihlášení.

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Accounts: Configuration
cs: Účty: Nastavení

en: Persistent Sessions
cs: Trvalá sezení

en: Allow the user to be remembered across sessions without needing to
              re-authenticate.
cs: Povolit uživateli, aby mohlo být jeho sezení zapamatováno bez nutnosti
              reautentizace.

en: This is, user checks a "Remember Me"
              [1:checkbox] and, next time he visits the site,
              he'll be remembered and automatically authenticated.
cs: Uživatel může zaškrtnout [1:pole] "Zapamatovat si mě"
              a při příští návštěvě bude automaticky rozpoznán a autentizován.

en: Password Reset
cs: Znovunastavení hesla

en: Force users to change passwords after a password reset.
cs: Přinutit uživatele změnit své heslo při příští autentizaci.

en: Verify email
cs: Ověřit e-mail

en: Force users to verify their email addresses.
cs: Přinutit uživatele ověřit své e-mailové adresy.

en: Save
cs: Uložit

en: Accounts: Notification Configuration
cs: Účty: Nastavení notifikace

en: Account Notification
cs: Notifikace účtu

en: Set the following options in order to be notified of
              account creation, password reset and account deletion.
cs: Nastavte následující volby týkající se zasílání upozornění při
              založení nebo zrušní účtu a při znovunastavení hesla.

en: Notification Actions
cs: Akce

en: This is a list of actions which you can
              enable or disable by [1:checking] the [2:checkboxes].
cs: Toto je seznam akcí, které můžete nastavit [1:zaškrtnutím] příslušných
               [2:políček].

en: Get notified of new account creation
cs: Upozornit na vytvoření účtu

en: Get notified of password reset
cs: Upozornit na znovunastavení hesla

en: Get notified of account deletion
cs: Upozornit na smazání účtu

en: Notification Recipient Addresses
cs: Adresy příjemců upozornění

en: Space-separated list of email addresses and/or
              usernames that get notified of the above actions:
cs: Seznam e-mailových adres a/nebo uživatelských jmen oddělených mezerami.
              Tito uživatelé budou dostávat upozornění k akcím výše:

en: Manage User Accounts
cs: Správa uživatelských účtů

en: Add Account:
cs: Přidat účet:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Confirm Password:
cs: Potvrzení hesla:

en: Name:
cs: Jméno

en: Email:
cs: E-mail:

en: Add a new user account.
cs: Přidat nový účet.

en:  Add
cs:  Přidat

en: Change Password:
cs: Změnit heslo:

en: Change a user's password.
cs: Nastavit nové heslo uživatele.

en:  Change
cs:  Změnit

en: This password store does not support listing users.
cs: Toto úložiště nepodporuje výpis uživatelů.

en: Name
cs: Jméno

en: Email
cs: E-mail

en: Last Login
cs: Poslední přihlášení

en: Permanently locked
cs: Natrvalo uzamčen

en: Remove selected accounts
cs: Odstranit zvolené účty

en: Login
cs: Přihlášení

en: Remember me
cs: Zapamatovat si mě

en: Error
cs: Chyba

en: Delete Account
cs: Smazat účet

en: Delete account
cs: Smazat účet

en: Change Password
cs: Změnit heslo

en: Old Password:
cs: Původní heslo:

en: New Password:
cs: Nové heslo:

en: Register an account
cs: Zaregistrovat nový účet

en: Required
cs: Povinné

en: The email address is required for Trac to send you a
                  verification token.
cs: E-mailová adresa je nutná, aby na ni Trac mohl zaslat
                  ověřovací symbol.

en: Entering your email address will
                  also enable you to reset your password if you ever forget it.
cs: Zadání e-mailové adresy Vám také umožní znovunastavit heslo,
                  pokud byste jej zapomněli.

en: Optional
cs: Volitelné

en: Entering your email address
                  will enable you to reset your password if you ever forget it.
cs: Zadání e-mailové adresy Vám také umožní znovunastavit heslo,
                  pokud byste jej zapomněli.

en: Create account
cs: Vytvořit účet

en: Reset Password
cs: Znovunastavit heslo

en: Already logged in
cs: Již jste přihlášen/a

en: You're already logged in. If you need to change
              your password please use the
              [1:Account Preferences] page.
cs: Nyní jste přihlášen/a. Pokud potřebujete změnit své heslo, přejděte prosím
              na stránku [1:Nastavení účtu].

en: A new password
            has been emailed to you at %(email)s .
cs: Nové heslo bylo zasláno
            na adresu %(email)s .

en: If you've forgotten your password, enter your username and
            email address below and you'll be emailed a new password.
cs: Pokud jste zapomněli své heslo, zadejte své uživatelské jméno a
            e-mailovou adresu a bude Vám zasláno nové heslo.

en: Email Address:
cs: E-mailová adresa:

en: Reset password
cs: Znovunastavit heslo

en: Verify Email
cs: Ověřit e-mail

en: An email was sent to
            %(email)s with a token to verify your new address.
            Please check your email and enter the token in the form below.
cs: E-mail s ověřovacím symbolem byl odeslán na %(email)s.
            Zkontrolujte prosím svou poštu a zadejte zaslaný symbol do formuláře.

en: You can [1:change your
            email address], if it is incorrect.
cs: Můžete [1:změnit svou
            e-mailovou adresu], pokud je nesprávná.

en: Verification Token:
cs: Ověřovací symbol:

en: Verify
cs: Ověřit

en: Resend Email
cs: Znovu poslat e-mail
